Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pałuczyna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem

Pałuczyna,kujawsko-pomorskie

329 000 zł93 m² 4 252,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 75 m znajdujący się na działce o powierzchni 1052 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

345 000 zł78 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie! Prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 78 m , położone w klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gębice(Pałuczyna + 13 km)

650 000 zł79,10 m² 8 217,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom parterowy z dużym salonem i tarasem - Gębice, ul. św. Ducha (gm. Mogilno) Powierzchnia: 79,10 m | Działka: 632 m | Rok budowy: 2008 Z przyjemnością prezentujemy zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Inowrocław(Pałuczyna + 17 km)

2 550 000 zł233 m² 10 944,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Focus Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, bardzo przestronny i niezwykle komfortowy dom na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w Inowrocławiu, w Strefie Uzdrowiskowej A . Niezwykły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław(Pałuczyna + 17 km)

224 000 zł63 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream Homes poleca na sprzedaż mieszkanie o pow. 63 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław(Pałuczyna + 17 km)

979 000 zł220 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony na dużej działce o powierzchni 2500mkw. Dom ma dwa wejścia - można podzielić na 2 samodzielne mieszania - strych (99,50mkw.) i parter.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gnojno

Gnojno(Pałuczyna + 19 km)

1 300 000 zł197,92 m² 6 568,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny dom parterowy wykończony pod klucz - Gnojno Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży przestronnego domu parterowego o powierzchni całkowitej 197,92 m położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Markowice

Markowice(Pałuczyna + 12 km)

495 000 zł22 900 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Markowicach pod Inowrocławiem. Powierzchnia to 2,29 ha. W nowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 1rz i 2rz co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Kruszwica(Pałuczyna + 20 km)

795 000 zł360 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:497 m²

Kamienica na sprzedaż w centralnej części Kruszwicy przy ulicy Kasprowicza tuż po sąsiedzku znanego w Kruszwicy osiedla - Osiedla Robotnicze. Budynek jak na lata budowy w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Niewolno

Niewolno(Pałuczyna + 23 km)

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. około 175m2 położony na nowopowstałym osiedlu w niewolnie Gm. Trzemeszno w spokojnym i urokliwym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leśna

Kruszwica(Pałuczyna + 20 km)

140 000 zł849 m² 164,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Kruszwicy przy ul. Leśnej. Powierzchnia działki 550 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach szerokość 20 m i długość 26,5m. Istnie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pałuczyna

Pałuczyna,kujawsko-pomorskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Miejscowosć Pałuczyna koło Janikowa. Dom z garażem. W okolicy jeziora i lasy .

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij